ABF
  sleva, volný přístup do databáze

  Český stavební informační systém na www.abf.cz poskytuje marketingové a kontaktní informace firmám působícím na stavebním trhu (14 000 adres) a technické informace o výrobcích pro stavebnictví (14 000 výrobků). V průběhu března budou databáze volně otevřeny veřejnosti.

 • Během března bude poskytována sleva 30 % na roční přístupové heslo do databází Českého centra stavebních informací, včetně 3 aktualizací na CD-ROM.


  Agentura Modré stránky
  slevy na výrobky a služby, soutěže

  Společnost zahájí provoz serveru InterSEIF, který umožní českým firmám spojit nabídku i poptávku zboží a služeb, a v březnu nabídne firmám možnost zadat svou nabídku i zápis do adresáře zdarma.

 • V rámci tradičního Března - měsíce knihy zahájí provoz virtuálního knihkupectví Český Amazon s nabídkou kolem 10 000 knižních titulů a v březnu poskytne až 30% slevy.
 • Ve virtuální prodejně multimediálních CD-ROM (LANGMaster aj.), DVD (Kolja aj.), počítačových her a hraček na Internetu bude v březnu výjimečná sleva 10 %.
 • Na březnové objednávky prezentace v katalogu WWW stránky, který obdrží všichni návštěvníci ComNetu zdarma, poskytne slevu 15 %.
 • Na březnové objednávky proužkové reklamy na webové stránky agentury poskytne slevu 20 % a zhotoví reklamní banner zdarma.
 • Všechny březnové objednávky z virtuální prodejny i knihkupectví postupují do soutěže o zajímavé ceny v hodnotě více než 80 000 Kč (CD-ROM Literatura, Státy, Olympijské hry, Evropané, LANGMaster, Lidové noviny, katalogy, předplatné).


  Akonto - Kučírek
  internetový PC, tvorba stránek WWW zdarma

  Žatecká účetní a internetová kancelář připravila levnou konfiguraci PCproNET s připojením na internet, mimořádné ceny modemů Rockwell. Dále nabízí tvorbu HTML dokumentů zdarma na objednávky přijaté mezi 1. - 31. 3., podmínkou je podepsaná smlouva na jejich umístění a správcování účetní a internetovou kanceláří Akonto - Kučírek.


  ALIS Česká Lípa
  slevy, dny otevřených dveří, nabídky partnerů

  Na objednávky došlé v březnu e-mailem poskytne ALIS slevu na softwarové produkty (PC FAND, KEO, Install, Hobby-téka) ve výši 5 - 20 %. Dále uspořádá ve dnech 9. -10.3., 17.-17.3. a 26.-27.3. školení na téma Internet prakticky (je třeba předem zažádat o rezervaci místa)a ve školicím středisku s 10 PC připojenými k Internetu uspořádá 4. a 6. 3. dny otevřených dveří. Kromě toho zveřejní na svém serveru zvýhodněné nabídky partnerských společností. Prezentovat se zde budou hlavně ty společnosti, které dosud samy na Internet připojeny nejsou. Tato aktivita by jim měla prokázat, zda již pro ně dozrál čas k investování do příslušných technologií. Půjde o několik desítek firem.


  AMiT
  sleva, vývojové prostředí zdarma

  Český výrobce elektroniky pro průmyslovou automatizaci nabízí prostřednictvím internetu od března trvale zdarma vývojové prostředí pro řídicí systémy a průmyslové terminály, které vyrábí (při nákupu ve firmě komplet za 1500 Kč). Dále poskytne na objednávky došlé prostřednictvím internetu v průběhu března a dubna slevu 5 procent.


  Arxon
  sleva na software

  Pražská firma poskytne v březnu na programy objednané prostřednictvím internetu slevu 15 %. Jde o systém Integrátor - Knihu jízd, Cestovní náhrady a CCS karty.


  AutoCont
  "internetová" konfigurace počítače

  Na březen připravila ostravská společnost AutoCont, největší český výrobce počítačů, zvýhodněnou nabídku na speciální konfiguraci počítače AutoCont připraveného na připojení do internetu pomocí vytáčené linky. Zákazník tak bude mít možnost zakoupit ověřenou počítačovou sestavu, která je vhodná nejen pro běžné kancelářské práce, ale i domácí použití. Nabídka multimediálního PC je doplněna o bezplatné zkušební připojení k internetu, bohatou nabídku SW a dalších doplňků.

 • V měsíci březnu bude zahájen zkušební provoz „objednávkového“ systému počítačových sestav AutoCont na internetu na adrese www.autocont.cz. Systém bude plně propojen s informačním a zakázkovým systémem firmy a zákazník si bude moci nakonfigurovat počítačovou sestavu podle svých požadavků tak, jak je obvyklé v prodejní síti AutoContu. Po rozeběhnutí tohoto objednávkového systému budou moci zákazníci uskutečňovat plnohodnotné obchody v této virtuální internetové pobočce AutoContu.
 • Akce Březen měsíc Internetu bude doplněna o konkrétní informační a předváděcí akce v mnoha prodejních místech AutoContu. Další podrobnosti a informace dostanete v prodejnách firmy AutoCont.


  Autosklo Šimek
  sleva, dny otevřených dveří

  Pardubická firma Autosklo Šimek poskytne slevu 22% na zakázky, které budou objednány přes email(simek@autosklo.cz). Kromě toho ve všech březnových pracovních dnech uspořádá den otevřených dveří a ve své provozovně v Sukově ulici 1260 umožní zájemcům přístup na internetovou síť.


  Coda office
  dotované modemy

  Krnovský připojovatel do sítě CESNET nabízí v březnu dotované modemy - interní za 999 Kč, externí 33,6 kbit/s za 1999 Kč. Podmínkou je smlouva na 24měsíční připoojení k síti CESNET.


  Compaq Computer
  generální sponzorství soutěže, speciální produkty

  Česká pobočka Compaq Computer se stala generálním sponzorem čtenářské soutěže Co víš o internetu?, která vyjde v řadě deníků a časopisů. Na březen dále chystá uvedení speciálních řešení produktů.


  CS24
  slevy, soutěže

  Společnost CS24 poskytne po celý březen slevy 2,4 % na zboží a 24 % na služby objednané přes www.cs24.cz.

 • Při současném nákupu ročního připojení na Internet od Video On Line a modemu nabízeného CS24 (Micorocom, U.S.Robotics, ZyXEL) dostane zákazník slevu 1000 Kč.
 • Na Internet bude zaměřena tradiční marketingová akce firmy Je dnes 24? Její podmínky se dozví návštěvníci www.cs24.cz až 24. března.


  Czech On Line
  sleva

  Firma Czech On Line, poskytovtel služeb Video On Line, poskytne v březnu slevu 1000 Kč na službu VOL Web Value Package +. Služba zahrnuje plné neomezené připojení jednoho počítače k internetu, e-mailovou schránku, 3 MB diskového prostoru k umístění stránek WWW, ftp konto pro aktualizaci stránek WWW, reklamu, doménu druhého řádu, pět virtuálních poštovních schránek a technickou podporu.


  Datac a Fincom
  zkušební připojení 10 novinářů k internetu

  Firma Fincom zapůjčila 10 novinářům modemy a společnost Datac je bezplatně na 2 měsíce připojila k internetu. Novináři byli vylosováni na tiskové konferenci při vyhlášení akce Březen - měsíc Internetu.


  Delex a server Velmi užitečný delfín
  slevy, soutěže, dárky

  Pro podporu návštěvnosti svých aplikací vyhlašují plzeňská společnost Delex a server VELMI UŹITEČNÝ DELFÍN tyto akce.

 • Každý návštěvník katalogu zahraničního periodického tisku PNS, který si v březnu objedná předplatné jakéhokoli ze 7000 titulů nejméně na půl roku, obdrží knihu v hodnotě 100 Kč.
 • 2. Každý návštěvník katalogu českého periodického tisku PNS pro export, který si v březnu objedná předplatné jakéhokoli ze 650 titulů z ČR nejméně na 3 měsíce, obdrží knihu v hodnotě cca 100 Kč.
 • 3. Každá z objednávek na umístění reklamních bannerů na elektronické verzi týdeníků Západočeský Inzert, Motor Inzert a Auto Max bude v březnu snížena o 30 % ze zaváděcí ceny. Firmy, které se zúčastní se svou nabídkou akce Březen - měsíc internetu, obdrží další 10% slevu.
 • 4. Reakce na anketu a dotazy na policii prostřednictvím interaktivního formuláře na elektronické verzi časopisu Hlásí se policie v průběhu března budou po skončení akce Březen - měsíc internetu slosovány a 10 výherců obdrží CD disk a knihu.
 • 5. Delex, divize vydavatelství, vyhlašuje 2% slevy na všechny vydavatelské projekty kontrahované v březnu prostřednictvím internetu.
 • 6. Delex, divize reklamní agentura, vyhlašuje 5% slevy na všechny služby kontrahované v březnu prostřednictvím internetu.
 • 7. Delex, divize internet a multimédia, nabízí v březnu 10% slevy na služby spojené s internetem. Speciální nabídkou je prodej systému Speedware OrderPoint pro převod obchodních aktivit na internet s 5% slevou a 2% sleva na březnové objednávky 32bitové aplikace Winroute pro jednoduché a bezpečné připojení počítačové sítě do internetu prostřednictvím dial-up nebo pevné linky.


  Direkta
  sleva na zápis do databáze

  Kdo se v průběhu března přihlásí do některé z firemních databází Direkta, zaplatí roční poplatek místo 500 Kč pouze 300 Kč.


  DP-NET
  slevy, permanentky pro školáky

  Pelhřimovský připojovatel do sítě PVT.NET připravuje na březen:

 • 1. Prostřednictvím školského úřadu dá 100 permanentek na 2 hodiny zdarma v Internet Klubu žákům základních a středních škol.
 • 2. Celý březen nebude účtovat žádné poplatky za instalaci softwaru a nastavení hardwaru při připojení do sítě Internet.
 • 3. Na modemy poskytne slevu 10 % z ceny.
 • 4. Ve spolupráci s Okresní komorou v Pelhřimově a s PVT uspořádá seminář o I. CA (certifikační autoritě).
 • 5. Ve školicím středisku firmy Dateko uspořádá za režijní cenu nebo zdarma dvakrát seminář Úvod do internetu - termíny budou na požádání upřesněny.


  EBI CZ
  sleva na prezentaci

  Společnost EBI CZ poskytne slevy na produkty a služby objednané v březnu slevu:30 % na prezentaci v Evropské databázi firem15 % na zveřejnění v Oborovém telefonním seznamu firem ČR15 % na CD-ROM vybraných firem ČR.


  EBON
  slevy, doručení zdarma

  Kromě speciálního výběru produktů "Pamlsky" zlevněných až o 30 % nabídne firma v březnu všem zákazníkům celkovou slevu na jakýkoliv nákup pomocí internetu ve výši 5 % z ceny objednávky. Zároveň bude zboží doručeno zákazníkovi bezplatně, nebude muset platit poštovné.

 • Každý, kdo zde v průběhu března něco nakoupí, bude zařazen do slosování (1 nákup = 1 slsovací lístek). Výhry budou: 1. kávovar Philips, 2. myš Genius NetMouse, 3. teplá mikina MS BackOffice, 4. - 10. cena sleva 2 % pro další 3 měsíce.


  ECHO team
  sleva, bezplatná prezentace

  Všem zákazníkům, kteří si objednají vytvoření WWW prezentace, umístí firma jejich stránky WWW na Internetu zdarma po dobu 3 měsíců.

 • Na všechny objednávky týkající se prezentací na WWW přijaté během března poskytne slevu 50 %.


  ES-servis Veselí Nad Moravou
  slevy, zvýhodněné připojení pro školy

  V březnu firma poskytne:

 • 1. Při nákupu PC s modemem a připojení k internetu měsíc připojení zdarma a účast v slosování o hodnotné ceny (mechanika CD-ROM, zvuková karta atd.). Vylosování proběhne 31. 3. 1998.
 • 2. Každý zájemce o doménu druhého řádu zaplatí v březnu za její registraci o 25 % méně - místo 2598 jen 2078 Kč.
 • 3. Otevře 1. března novou prodejnu výpočetní techniky ve Veselí nad Moravou, Svatoplukova 519 (budova ředitelství Státního statku), kde budou dvě pracoviště Internetu přístupná veřejnosti.
 • 4. Pokud škola požádá o připojení pevnou linkou v březnu k firemnímu serveru, bude platit poplatek trvale pouze 5000 Kč měsíčně při rychlosti 28,8 Kb.


  ESOCAR Mitsubishi
  sleva na vozy Mitsubishi

  Slevu 2 % při objednávce přes Internet poskytne ESOCAR Mitsubishi, autorizovaný prodejce vozů Mitsubishi.


  EuroNet.Cz
  sleva na služby

  Slevu 10 % na všechny služby poskytnuté v březnu nabízí společnost EuroNet.Cz. Kromě toho uvedla do provozu zdravotnický server Medical.cz a připravuje společně s Czech On Line několik akcí zaměřených na levné a současně kvalitní připojení zdravotnických zařízení k Internetu.


  EXPERT & PARTNER engineering
  slevy na výrobky a služby, představení produktů

  V průběhu března poskytuje firma slevu 3 - 8 % na routery pro připojení podnikové sítě do Internetu, 5 - 10 % na bezpečnostní brány - firewally. Zákazníci, kteří se rozhodnou využít služeb firmy v oblasti bezpečnosti a spolehlivosti informačních systémů a sítí a podají objednávku v průběhu března, dostanou slevu 10 až 15 % na úvodní bezpečnostní studii.
  Dále firma představí projekt Prometheus, což je české řešení obchodních transakcí s podporou mezinárodních standardů (X.509, SET, S/MIME atd.). Veřejnost bude seznámena v březnu s prvními výsledky projektu bezpečného připojení firmy k Internetu, který je realizován s vybranými poskytovateli připojení od ledna 1998.


  GEDIP
  slevy, bezplatné předvedení

  Zlínská firma poskytne slevu 15 % na všechny služby objednané v březnu (tvorba aplikací pro internet, tvorba prezentací WWW, poradenství). Současně nabízí v březnu bezplatné předvedení možností využití internetu školeným lektorem v Internet centru Gedip ve Zlíně pro předem objednané zájemce.


  Grafitto
  slevy, seminář

  Náchodská firma v březnu nebude vyžadovat registrační poplatek za připojení a registraci zákazníka do sítě Internet. Dále poskytne slevu 50 % na zákazníkem zvolený paušál - pouze na první paušál pro zákazníky zaregistrované v březnu. Zdarma nabízí předvedení a vyzkoušení internetu na počítači a zaškolení zaregistrovaných zákazníků v používání internetu.

 • Kromě toho 11. března od 9 hodin uspořádá seminář na téma Využití internetu v podnikání. Bližší informace na telefonních číslech 0441/422 544, 24 164.


  H&M Gradace
  zkušební připojení zdarma, den otevřených dveří

  Firma poskytuje po celý březen zkušební přiopojení k internetu z uzlů v Jičíně a v Nové Pace zdarma. Celý měsíc je možné zdarma si vyzkoušet práci s internetem ve firemní prodejně v Nové Pace. Každý nový zákazník internetových služeb obdrží v březnu zdarma CD ROM Internet do kapsy II.

 • Dne 20. března bude od 9 do 16 hodin otevřena učebna v Jičíně, Jungmannova 134, kde si mohou zájemci vyzkoušet práci s internetem pod vedením lektora.


  HBA a Studio TRIMEDIA
  sleva na reklamní nabídky na reklamaserveru

  Reklamní agentura HBA a Studio TRIMEDIA připravily analytický software pro vyhledávání reklamních příležitostí včetně jejich cen, který je umístěn na www.reklamaserver.cz. Poskytovatelé reklamy, kteří se zde zaregistrují v průběhu března, budou zveřejněni na reklamaserveru zdarma po dobu dvou měsíců od data doručení řádně vyplněné a podepsané smlouvy provozovateli reklamaserveru. Poskytovatel reklamy tak obdrží slevu ve výši 2/3 z ceny minimálního předplatního období, kterým jsou 3 měsíce.


  Hewlett-Packard
  slevy, nový produkt

  Nové možnosti obchodování, změnu přístupu k zákazníkovi, přeměnu jednotlivých firemních oddělení a další způsoby využití internetu umožní řešení HP Domain. V průběhu března uspořádá Hewlett-Packard kampaň na představení tohoto řešení, termíny seminářů i dalších akcí vhodných pro veřejnost bude oznamovat průběžně. Mimo to v rámci nabídky školení pořádá v březnu dva kurzy se zaměřením na internet. Na oba poskytne 20% slevu. Jde o jednodenní Základy internetu (30.3. a dvoudenní Přechod k podnikovému intranetu.


  INEC
  zvýhodněné připojení

  Pražský poskytovatel internetu, provozovatel plošné sítě INECnet a dodavatel komplexních komunikačních řešení, připravil řadu akcí:

 • 1. V době od 1. do 31.3. provede INEC instalaci a zaškolení nových uživatelů internetu zdarma přímo na místě (běžná cena 15000 Kč) a bez registračního poplatku (běžná cena 295 Kč). Na základě objednávky pro placené připojení k internetu (nebo I objednávky modemu) přijede technik, nainstaluje přístup včetně softwaru MS Internet Explorer a modem a uživatele stručně zaškolí do základů užívání internetu.
 • 2. U příležitosti měsíce internetu zahájí INEC trvale poskytování nové služby s názvem internetHome, která je určena specificky pro domácí uživatele. Umožňuje spojení denně od 19,00 do 7,00 hodin a o sobotách, nedělích a státních svátcích po celý den. Maximální přístupová rychlost je 33,6 kbit/s, internetHome zahrnuje všechny standardní sloužby (e-mail, WWW atd.) a stojí pouhých 294 Kč za měsíc, při předplatném 12 měsíců jen 245 Kč/měsíc.
 • 3. V době od 1. 3. do 31. 3. připravil INEC jako síťový partner 3Com mimořádnou nabídku - značkové modemy 3Com/US Robotics Sportster 33,6 Voice za dotovanou cenu 3990 Kč. Podmínkou je, že se uživatel zaváže používat základní službu pro neomezené připojení k internetu internetPC na 24 měsíců.
 • 4. Již tradičně poskytuje INEC připojení k internetu na 1 měsíc na zkoušku za zvýhodněných podmínek přes registrační server OpeNet. Služeb tohoto serveru využilo už více než 5000 uživatelů. V rámci měsíce internetu bude tato akce probíhat ve spolupráci s časopisem CHIP a s dalšími vybranými deníky a časopisy, kdy zákazníci obdrží nejen připojení, ale i nejnověšjší MS Internet Explorer 4.01 CZ.
  5. U příležitosti měsíce internetu začne INEC dodávat všem svým uživatelům standardně nový MS Internet Explorer 4.01 CZ na CD-ROM. Zde bude nejen speciální verze MSIE pro automatické připojení k síti INIECnet, ale i standardní MSIE 4.01 CZ, MSIE 3.02 CZ a řada dalších programů Microsoftu pro internet. Instalační verze MSIE 4.01 CZ zabírá 35 MB, a tak je pro běžného uživatele obtížné stáhnout ji z internetu. INEC proto nabízí všem uživatelům zaslání CD na dobírku za cenu 99 Kč plus poštovné.
 • 6. Od 1. 3. zavádí trvale technicky novou koncepci vytáčeného připojení k internetu s názvem 3Com On-line. Tato služba umožňuje hybridní analogové a digitální vytáčené spojení k internetu rychlostí 33,6 - 128 kbit/s za zvýhodněnou cenu v případě, že si zákazník zakoupí u společnosti INEC moden nebo ISDN zařízení 3Com /dříve US Robotics).
 • 7. Během března si mohou všichni uživatelé s modemy podporujícími technologii X2 vyzkoušet rychlé vytáčené spojení k internetu rychlostmi 56 a 64 kbit/s přes vybrané uzly INECnet v Praze a Ostravě.
 • 8. V březnu platí zvýhodněná nabídka připojení rychlostí 64 kbit/s přes ISDN a pevnými linkami 28,8 kbit/s. Při uzavření smlouvy v tomto období zaplatí uživatel za tyto služby pouze 9950 Kč/měsíc místo obvyklých 13950 Kč/měsíc. Podmínkou poskytnutí zvýhodněné sazby je roční předplatné.


  Infoset
  slevy, zveřejnění zdarma

  Internetové vydavatelství Infoset připravilo tyto akce:

 • 1.Organizátoři a pořadatelé kulturních akcí mohou v březnu bezplatně zveřejnit programy kulturních akcí v celé ČR na internetové adrese http://www.culture.cz (nabídka platí do konce března). Informace lze poslat na adresu program@culture.cz, tel. 02/311 8511, fax 02/311 3685.
 • 2. Informace o firmách, které se zabývají DVD (výroba, prodej DVD přehrávačů a DVD titulů), budou v březnu zařazeny do přehledu firem z této oblasti v internetovém magazínu http://www.DVD.cz za sníženou cenu 200 Kč měsícčně.
 • 3. Firmy, které se zabývají notebooky (výroba, prodej, servis) a záležitostmi s notebooky spojenými, mohou být zařazeny do přehledu firem z této oblasti v internetovém magazínu http://www.NOTEBOOK.cz za sníženou cenu 200 Kč měsíčně.
 • 3. V březnu poskytne slevu 50 % za první tři měxíce pronájmu prostoru na virtuálním serveru na internetu.
 • 4. Každý, kdo se v březnu zaregistruje v interaktivním katalogu firem Infolist (http://www.infolist.cz), získá slevu 1000 Kč.
 • 5. Infoset bude průběžně vyhlašovat další akce v období do konce března. Detailní informace budou na stránkách http://CULTURE.cz a http://DNES.cz.


  Ing. Jan Dvořák software
  sleva

  Olomoucká firma Ing. Jan Dvořák software nabízí v průběhu března slevu ve výši 25 % z aktuálního platného ceníku pro veškeré služby týkající se internetu. Jde o tvorbu stránek WWW a programování skriptů CGI.


  Ing. Miroslav Ondra
  sleva

  Firma Ing. Miroslav Ondra z Brandýsa nad Labem nabízí v březnu při objednání přes internet slevu 30 % na Helpík. Jde o pomocný účetní program, který se skládá ze tří modulů - sbírky souvztažností, vzorových dokumentů a základních zákonů. Obvyklá cena je 750 Kč včetně DPH a balného. Na webu je možné si stáhnout demoverzi.


  Internet Computing
  sleva na služby

  Na všechny objednávky na pronájem virtuálního serveru na 3 měsíce došlé v průběhu března poskytne firma slevu 50 %.


  Internet CZ - EUnet Czechia
  zvýhodněná cenová nabídka

  Všichni zákazníci, kteří uzavřou smlouvu v době od 1. do 31. 3. 1998 na kteroukoli pevnou linku uvedenou v ceníku služeb platném od 1. 10. 1997, nebudou hradit zřizovací poplatek 25 000 Kč.


  IP Reklama
  slevy na služby

  Jako stoupenec obchodu po internetu chce jej českobudějovická společnost IP Reklama podpořit a prokázat jeho význam a výhodnost proti jiným, tradičním postupům. Proto nabízí:

 • 1. Firmě, která zašle objednávku internetem (e-mail: box@ipreklama.cz), poskytne na měsíc březen billboard v jejím městě s 50% slevou na propagaci její webové stránky.
 • 2. Kreativní oddělení IP Reklamy na požádání tento billboard navrhne a s pomocí e-mailu provede spolu se zákazníkem potřebné grafické úpravy.
 • 3. Oddělení sign makingu vyrobí billboard do jednoho týdně včetně instalace v celé ČR se slevou 30 %.
  4. Zájemce z ČR, kteří si vyberou jakoukoli jinou službu z webové stránky www.ipreklama.cz, navštíví zástupci IP Reklamy do tří dnů od kontaktu e-mailem v jejich firmě a poskytnou na tyto služby v průběhu měsíce února a března slevu 20 %.


  JOYCE ČR
  zvýhodněná nabídka faxmodemů

  Zdarma sluchátko s mikrofonem obdrží zákazníci ke každému faxmodemu WELL, zakoupenému během března nebo dubna u kteréhokoli z prodejců faxmodemů WELL (například Akermann Electronic, COMFOR, CZCOM, Elko Liberec, IPC Corporation, Proca). Faxmodemy WELL s rychlostí 33,6 kbs jsou v ČR homologované a nabízejí široké spektrum funkcí (voice, fax, data, SVD).

 • Faxmodem WELL VT-336SAR je jednou z cen ve čtenářské soutěži o Internetu, kterou otiskne vedle Profitu řada dalších periodik.


  K&Psoft
  sleva na EPIS

  Firma nabízí slevu 20 % na objednávky ekonomicko právního informačního servisu EPIS, uzavřené v březnu. Jde o 6x ročně aktualizovaný CD-ROM obsahující přehled všech právních předpisů, právní předpisy v aktuálním i historickém plném znění, anotace a přehledy článků z desítek časopisů, marketingový plán, time management, pravidla českého pravopisu a další užitečné informace.


  LOPO
  "internetová" počítačová sestava

  Firma LOPO, velkoobchod výpočetní technikou, ve spolupráci se sdružením CESNET bude v březnu nabízet kompletní počítačovou sestavu včetně modemu a příslušného softwarového vybavení vhodnou k okamžitému připojení na Internet + okamžité připojení na minimálně 1 měsíc zdarma, vše za velice překvapující ceny. Akce má název "Zavináče zdarma", další informace se objeví průběžně na www.lopo.cz.


  LYNX
  sleva na výukový software marketingu

  Slevu 15 % na všechny 3 typy licencí a všechny moduly (nemusí být odebrány všechny) prvního českého výukového softwaru marketingu Marketing pro všední den poskytne firma studentům a podnikatelům v případě objednávek uskutečněných během března prostřednictvím e-mailu.


  M.I.A.
  sleva na služby

  Pražská agentura poskytne v březnu slevu 15 % na inzerci na webu zadávanou koncovými zákazníky a na zpracování prezentací na WWW.


  MegaPrint Group
  přístup do databáze cen tisku v tiskárnách ČR

  Návštěvníkům webových stránek magazinu zaměřeného na reklamu, DTP a tisk nabízí Megaprint Group v březnu bezplatný přístup do databáze cen tisku nejrůznějších běžných materiálů v tiskárnách z celé ČR. Databáze obsahuje kolem 4500 neustále aktualizovaných údajů a standardně je zpřístupněna pouze za úplatu.


  MOPOS
  sleva, bezplatné konzultace

  Pardubická firma nabízí v březnu:

 • - bezplatnou konzultační činnost v problematice související se sítí Internet (připojování PC stanic, sítí LAN - HW a SW řešení, výstavba a konfigurace www serverů, mail serverů a DNS serverů, publikování informací na WWW, vytváření informačních zdrojů pro WWW - dokumenty html, ochrana sítí LAN a WAN, firewall, realizace datových okruhů)
 • - slevu 25 % na tvorbu webových prezentací.


  NET Café v Plzni
  sleva a rozšíření otevírací doby na soboty

  Firma TNT, která provozuje internetovou kavárnu NET Café v Plzni, v březnu:

 • 1. Rozšíří otevírací dobu i na soboty od 13 do 20 h (dosud pondělí až pátek 12,30 až 20,00 h).
 • 2. Zavede 50% slevy ve formě předplatného na 10 hodin - dnes stojí 1 hodina 100 Kč, 10 hodin bude stát 500 Kč.
 • 3. Všem návštěvníkům kavárny poskytne obsluha odbornou pomoc, radu i počáteční zaškolení zdarma.


  NetForce
  připojení k Internetu pro čtenáře Profitu zdarma

  Čtenáři Profitu najdou v čísle 10, které vyjde 2. března, návod na bezplatné připojení k síti Internet prostřednictvím NetForce, a to do konce března.


  NewAge COMPUTERS
  sleva

  Výhradní distributor produktu Speedware OrderPoint nabízí slevu 10 % na objednávky uzavřené během března. Sleva platí i při odběru programu prostřednictvím regionálních partnerů. Speedware OrderPoint ja databázová, parametrizovatelná aplikace pro sítě typu Internet, umožňující provozování obchodních a distribučních center.


  NOVA Computers
  slevy

  Pražská firma nabízí:

 • - slevu 30 % na tvorbu WWW a multimediálních prezentací (podmínkou je objednání v březnu a zahájení zpracování do poloviny dubna),
 • - slevu 10 % na informační kiosky a touchscreen monitory objednané přes internet
 • - v případě, že budou kiosky použity jako veřejný WWW browser, sleva další 2 % (sleva platí do konce března).


  PENKO
  sleva na kurzy marketingu na internetu

  Ve spolupráci s firmou Direkta Praha pořádá PENKO kurzy Marketing na internetu a angličtina - jak využít internet ve prospěch vaší firmy. Jde o spojení intenzivní jazykové výuky obchodní angličtiny s praktickou instruktáží, jak využívat internet pro získávání marketingových a obchodních informací ze světa. Víkendové kurzy v luxusním prostředí rodinného hotelu v Pošumaví se uskuteční v termínech 27. - 29. 3., 10. - 12. 4., 24. - 26. 4., 8. - 10. 5., 22. - 24. 5., 5. - 7. 6. 1998. Cena třídenního kurzu včetně ubytování a stravování je 4500 Kč. V případě přihlášek na kterýkoli termín v průběhu března bude poskytnuta sleva 600 Kč. Telefonické dotazy na čísle 0186/94178, 94278, paní Kokošková.


  PROMEDIA.CZ
  sleva na zápis do firemního adresáře

  V průběhu března zaplatí každý zákazník za zápis do adresáře firem místo současných 490 Kč + DPH jen 300 Kč + DPH.


  QED
  voucher na Internet v Internet Café

  Společnost Qed otiskne v Českomoravském Profitu pozvánku do internetové kavárny ve Štěpánské ulici 18 v Praze, jejíž součástí bude 30minutový voucher na posezení u internetového počítače.


  Realkontakt
  prezentace zdarma, sleva

  Mohelnická firma nabízí v březnu firmám zabývajícím se realitami bezplatnou prezentaci na serveru http://www.realkontakt.cz, který soustřeďuje celorepublikově nabídku a poptávku nemovitostí.

 • Zájemcům o vytvoření domovské stránky na tomto serveru nabízí v případě objednávky došlé v březnu slevu 20 % na všechny služby do konce roku 1998.


  REKONix
  výhodná nabídka dodavatelům autodoplňků

  Společnost REKONix, provozovatel internetového katalogu automobilů, nabízí všem firmám zabývajícím se výrobou a prodejem autodoplňků, příslušenství nebo poskytujícím služby pro motoristy, že jim vytvoří WWW stránku (informace o produktech a službách, kontaktní spojení atp.) a umístí na serveru www.autokatalog.cz. Vše zdarma při objednávce v termínu 20.2.1998 až 27.3.1998. Po skončení akce umožní ponechat či rozšířit informační stránky v rámci autokatalogu za výhodné ceny. Umožní plné zapojení do předprodejního nabídkového systému včetně předávání žádostí o produkty i služby uložené zájemci na serveru www.autokatalog.cz.

 • Firma bude dále prezentovat server www.autokatalog.cz jako příklad databázově řešené aplikace pro podporu obchodu na Pražském motoristickém jaru 5. až 8.3. ve Veletržním paláci v Praze, na výstavě Prague Internet World 7. až 9. dubna v Obecním domě v Praze a na Plese cestovního ruchu, veletrhu a kongresové techniky 3. dubna v hotelu Diplomat Praha.


  Rollpa Morava
  sleva 10 % na nábytek

  Společnost Rollpa Morava poskytne slevu 10 % na veškerý sortiment nábytku, pokud se objednávka uskuteční v průběhu března prostřednictvím firemní stránky WWW.


  Sedin
  sleva, nová služba

  Slevu na objednávky razítek a vizitek prostřednictvím
  internetu poskytne během března pražská firma Sedin. Kromě toho od března zavádí novou
  donáškovou službu - Razítka doručíme do 24 hod. až do vaší
  kanceláře.


  SGP Systems Uherské Hradiště
  sleva 50 %, soutěž v programování

  Na produkty objednané v březnu přes Internet poskytne firma slevu 50 %. Jde o jednoduchý programovací a kreslicí nástroj pro děti od 4 do 9 let SGP Baltík 2.0 a moderní výkonný programovací a kreslicí systém pro děti, mládež a dospělé od 9 do 99 let SGP Baltazar 5.0.

 • Dále vyhlašuje internetovou soutěž programování ve funkčním demu SGP Baltazara, které je k dispozici zdarma na stránce WWW. Podmínky soutěže jsou následující:
 • 1. Soutěžní práce musí být spustitelná v demu SGP Baltazara 5.0 a zaslána pouze přes Internet.
 • 2. Autoři nejlepších 5 programů budou odměněni cenami v celkové hodnotě 20 000 Kč.
 • 3. Uzávěrka soutěže je 31.března 1998 ve 24:00 hod.
 • 4. Nejlepší práce i se jménem autora budou vystaveny na firemní www stránce.


  Sit & Khaso
  sleva

  Na objednávky došlé v březnu na adresu sitkhaso@sitkhaso.cz poskytne pražská firma slevu 30 %. Sleva se týká programu na podvojné účetnictví Vabank, který je určen pro malé a střední firmy. Kompletní verze je složena z volitelných částí: podvojné účetnictví, majetek, sklady, fakturace, mzdy a personalistika, autoprovoz. Demoverze jsou k dispozici na www.sitkhaso.cz.


  SkyNet
  sleva na registraci domény a stránky WWW zdarma

  Každý zájemce o doménu druhého řádu zaplatí v březnu za její registraci o 500 Kč méně - místo 2598 pouze 2098 Kč. Klientům, kteří si zřídí připojení v březnu, nabízí SkyNet vystavení jejich stránek WWW do 1 MB zdarma po dobu tří měsíců (březen, duben, květen).


  SPT Telecom
  připojení zdarma

  Akciová společnost SPT Telecom nabízí všem zájemcům o svoji službu INTERNET OnLine až dva měsíce (do konce dubna) na Internetu zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat do této služby během března. Bližší informace jsou k dispozici na čísle Zelené linky (volání zdarma z celé ČR) 0800 123456.


  Školská agentura Trutnov
  připojení škol zdarma, soutěž, semináře

  Školská agnetura Trutnov bude nabízet učitelům a pracovníkům Okresního úřadu Trutnov dny otevřených dveří, kdy si zájemci budou moci pod odborným vedením zdarma vyzkoušet práci s Internetem na počítačích agentury.

 • Pro studenty vyhlásila soutěž <I>Surfujte s agenturou. Každý student, který získá z řad veřejnosti zájemce o připojení na Internet, elektronickou poštu, vystavení stránke WWW nebo o placenou reklamu, za každého klienta dostane jako odměnu tříhodinové surfování na Internetu na provozních počítačích agentury a bude si moci založit vlastní schránku a dál ji používat. Tím se agentura snaží aspoň částečně pokrýt náklady na bezplatné připojení k Internetu, které nabídla všem školským zařízením v okrese.


  Telenor Česká republika
  slevy, seminář

  Společnost nabízí:
  - snížení instalačního poplatku o 33 % při zřízení přístupu k Internetu jakoukoli rychlostí pro koncové uživatele (při uzavření smlouvy v průběhu března a dubna 1998)

 • - snížení instalačního poplatku o 33 % na službu serverhosting (platí pro všechny koncové uživatele, kteří uzavřou smlouvu v průběhu března a dubna 1998)
 • - zdarma možnost testování přístupu Internetu po dobu až jednoho týdne (platí na období březen a duben 1998).
  Dále společnost uspořádá na přelomu března a dubna pro zvané hosty seminář na téma Internet a satelitní komunikace.


  Tenpra
  sleva na klimatizační jednotky

  Ostravská společnost Tenpra nabízí v březnu slevu 25 % z ceníkové ceny na dodávky klimetizačních jednotek Toshiba, které jsou velmi vhodné pro klimatizování prostoru, kde je umístěna výpočetní technika. Podmínkou je kontakt přes dotazník na stránkách WWW.


  TM Trade
  sleva na služby

  Firma nabízí v březnu:

 • na objednávky systémových služeb, došlé přes Internet:, slevu 10 %
 • - na objednávky školení souvisejících s Internetem, došlé přes Internet, slevu 25 %
 • - na objednávky školení souvisejících s Internetem, došlé klasickým způsobem (fax, pošta, telefon), slevu 15 %
 • - na objednávky připojení k Internetu dial-up slevu 7 %
 • - na objednávky tvorby firemní prezentace na Internetu slevu 25 %.


  TPC Jičín
  slevy, připojení zdarma

  Jičínská firma TPC uspořádá ve svých prostorách v Revoluční 1062 Den otevřených dveří 25. března od 9 do 15 hodin. Na progrmu úvod do praktického využití Internetu, ukázky tvorby stránek WWW, možnost vyzkoušet si, co je Internet. Dále nabízí v březnu vystavení stránek WWW zdarma na svém serveru, slevu 2 % na objednávku uskutečněnou přes objednávkový formulář na www.tpc.cz a bezplatné připojení k Internetu po celý březen.


  ZONER software
  sleva na výrobky a služby

  V průběhu března nabízí firma slevu 50 % na zřizovací poplatky při zřízení domény WWW.FIRMA.CZ na Českém informačním serveru Czechia http://www.czechia.com.
  Na objednávky došlé po Internetu z formuláře na stránkách www.zoner.cz nebo elektronickou poštou poskytne 20% slevu na vektorový grafický editor Zoner Callisto a 15% slevu na Zoner Context - program pro tvorbu a distribuci elektronických a fultextových publikací.


  ZV-APS L .L. C.
  sleva za umístění v katalogu pro Blízký východ

  Jihlavská firma působící jako marketingová divize firmy AL
  MAFRAQ Int.Nat.Est. ze Spojených arabských emirátů s pomocí
  stránek WWW navštěvovaných denně desítkami potenciálních
  odběratelů z oblasti Blízkého východu a Perského zálivu pomáhá
  českým výrobcům pronikat na tyto trhy.

 • Všem firmám, které budou v březnu zařazeny na její stránky WWW (http://www.neolit.cz/zv_aps), poskytne slevu 50 procent z jednoroční registrace. Podmínkou je zaslání dokladu, že je firma předplatitelem Českomoravského Profitu.
 • Jestliže zájemce není předplatitelem a podepíše smlouvu o pronájmu místa na stránkách WWW, získá slevu 10 procent.