Domů

Czechia.com slaví Březen - měsíc internetu se slevami 50 procent

CZECHIA.COM připravila pro své zákazníky jedinečnou možnost získat webhosting se slevou 50%. Všechny objednávky webhostingových programů realizované v měsíci březnu budou mít první fakturaci služeb o polovinu levnější.

 

Šanci získat webhosting za polovinu běžné ceny budou mít zákazníci www.czechia.com po celý měsíc březen v rámci konání desátého ročníku akce "Březen – měsíc Internetu" (BMI). Profesionální webhostingové varianty Start Linux a Start Windows, určené pro začínající uživatele nebo méně náročná řešení, pořídí zákazníci již za 72,50 Kč za měsíc (870 Kč za rok). Sleva 50% platí i na nejprodávanější dynamické varianty Linux PHP5 a dotNET, které jsou určeny pro nejnáročnější aplikace. Více než 6000 Kč za rok ušetří zákazníci při objednání variant Profi Linux nebo Profi Windows.
S hostingem na CZECHIA.COM získají zákazníci automaticky zdarma on-line administraci služeb a domén, antivirovou a antispamovou ochranu e-mailových schránek, přístup přes FTP a statistiku návštěvnosti. Nonstop 24/7 technická podpora je samozřejmostí.