Domů

Spamový filtr tři měsíce bezplatně

Podle posledních průzkumů až 85 % příchozí pošty již tvoří nevyžádané maily. Obranu proti tomu nabízí antispamová ochrana, kterou nedávno spustil server Spamy.cz. V rámci Března – měsíce internetu slibuje bezplatný tříměsíční provoz každému, kdo si tuto službu objedná v průběhu března 2007.
 
 „Mezi odesílatelem a příjemcem je mailový server, který ukládá poštu do schránek. Spamfilter staví před mailový server bránu, která je schopna spam rozpoznat. Spam je poté viditelně označen nebo rovnou zablokován. Klient se tak už nemusí zdržovat ručním kontrolováním a mazáním nevyžádané pošty,“ vysvětluje princip antispamové ochrany Maxim Černý, provozovatel služby www.spamy.cz.
 
Nastavení spamfilteru neobnáší žádné instalace na PC. Služba může být uvedena do provozu následující den po objednání. „Každému domácímu uživateli, nebo firmě do 50 emailových schránek, kteří si v průběhu března objednají spamfilter, nabízíme tříměsíční bezplatný provoz. Následná údržba a odstranění případných nesrovnalostí je pro nás samozřejmost.“ dodává Černý.